Modern Loft Est At Bangsar For 6Pax Apartment Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Modern Loft Est At Bangsar For 6pax Kuala Lumpur

Modern Loft Est At Bangsar For 6Pax Apartment Kuala Lumpur

58, Jalan Ang Seng, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Modern Loft Est At Bangsar For 6Pax Apartment terletak 5 minit memandu ke Planetarium Negara dan menawarkan penginapan dengan WiFi di seluruh kawasan hartanah. Tempat ini terdiri daripada 2 bilik tidur dan 2 bilik mandi.
Penginapan terletak dalam jarak 10 minit pemanduan dari Menara Berkembar Petronas. Pangsapuri ini menawarkan penginapan di daerah Brickfields tidak jauh dari Coley. Lisette's Café & Bakery @ Bangsar dan The Lankan Crabs boleh didapati dalam jarak 100 meter dari pangsapuri Modern Loft Est At Bangsar For 6Pax Apartment.
Setiap bilik mempunyai TV skrin rata dengan saluran satelit dan kawalan iklim serta dapur lengkap.
Kl1117 Lrt Bangsar berjarak 5 minit berjalan kaki dari sini.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Penyaman udara
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 28 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 2 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • WiFi percuma
  • Tempat letak kereta

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Penyaman udara

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Kh 2 Jul
Ju 3 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur